Liga lesní moudrosti – Aktuality


Soutěž o nejlepší woodcrafterský a indiánský výrobek

Letos je takový zvláštní rok. Každou chvíli se ruší nějaká akce, na kterou jsme se těšili, až jsme opět zůstali doma. Tedy – do přírody na vycházky zatím můžeme 😊. Pokud jste čas strávený doma využili nebo ještě plánujete využít k tvořivé činnosti, je tato výzva určena právě pro Vás. Vyhlašujeme soutěž pro členy LLM o nejlepší woodcrafterský a indiánský výrobek roku.

Usnesení Sněmů zástupců a kalendárium

Pro členy LLM zveřejňujeme výsledky hlasování o usnesení SZ, tabulku pro doplnění plánovaných akcí do kalendária 2021 a video od náčelnictva. 

Pálí ti to?

Pálí ti to? Jo? Tak to dokaž!   V následujících týdnech vydáme řadu kvízů, do kterých se můžete zapojít a třeba i něco vyhrát.   Musíme být doma, tak alespoň potrápíme své hlavičky.

Zprávy z náčelnictva

V úterý 6. 10. 2020 se uskutečnilo 225. náčelnictvo. Věnovali jsme se především zrušenému prezenčnímu Sněmu zástupců, úpravě rezervačního systému a storno podmínek u Fary a dotací týkajících se základen LLM. Více v článku.

Dočasné zrušení úředních hodin

Od úterý 13. 10. 2020 do odvolání jsou zrušeny úřední hodiny kanceláře LLM. V případě potřeby nás kontaktujte. 

Ohnivecká čotokva 2020

Ohlédnutí za letošní Ohniveckou čotokvou očima jednoho z účastníků.

Časopis Woodcraft bude mít od nového roku nového šéfredaktora! Budeš jím Ty?

Myslíš, že tištěné médium má pro naši organizaci a její členy význam? Umíš to s texty a obrázky na počítači a jsi ochoten pracovat s úložištěm? Jsi jako ryba ve vodě, když něco organizuješ, komunikuješ s ostatními, koordinuješ? Čti dál!

Výstava Fenomén Vandrovní knížky záhajena

Se staršími i novými pohledy na záznamy z cest se můžete seznámit v nejvyšším patře Vodárenské věže. Výstava potrvá do 27. října 2020, a v jejím průběhu jsou k dostání také příležitostné Turistické vizitky nebo otisk speciálního razítka.

Sněm, který se nekoná

Dnes je den, kdy jsme měli stát ve společném kruhu. V kruhu přátel, stařešinů, mladých bojovníků a bojovnic. V kruhu s ohněm v jeho středu. Dnes je den, kdy jsme si měli připomenout 30 let od vzniku naší organizace. Od okamžiku, kdy jsme opět zapálili naší pochodeň.   Nevyšlo to. Naše Ligová vlajka a dýmka poklidně čekají, až přijde jejich slavnostní chvíle.