Liga lesní moudrosti – Aktuality


Spojme síly s ŽIVOTEM 90

S ŽIVOTEM 90 nás spojuje mnohem více než jen neziskový statut organizace. Stejně tak jako i my, oslaví v letošním roce třicet let. A zajisté nám je velmi blízký i základní princip, podle kterého ŽIVOT 90 funguje - Zodpovědnost za vlastní osud nikdy nekončí ...

On-line kurz vyšívání

Chcete si vyrobit nějaký pěkný korálkovaný výrobek a nevíte jak na to? Pak právě pro vás bude tohle interaktivní virtuální setkání!

Nejenom první bonusový úkol výzvy

V nedávné době vyšly úkoly do výzev. Iktomi si tentokrát pro vás připravil nejenom první bonusový úkol. V sobotu se měla konat Stará Praha, tak se inspiroval u ní. Sice je úkol určen až na sobotu, ale neváhejte s přečtením jejích pravidel. Čeká v nich ukryté jisté tajemství.

On-line Kruhy

Rozhodli jsme se, že uspořádáme on-line Kruhy, proto prosím přijměte pozvání na čtvrtek 2.dubna v 17:30. Tématem budou...

Jak kdo v Lize pomáhá

Mapujeme, jak naši členové pomáhají ostatním. A není toho málo. Podívejte se na pár příkladů, jak se woodcrafteři zapojují.

Být doma, to je výzva

Veškeré akce ligy jsou sice utlumeny, ale výzvy běží dál!   Přetvořili jsme je do podoby, kterou nejenom děti můžou plnit doma. Jestli některé z úkolů vám budou přípomínat úkoly od Tomíků z jejich výzvy “Nalož si!”, tak s jejich přispěním jsou některé více než inspirované. Jestli se někdo výzev neúčastníte, tak se ani tak nebojte si některé úkoly zkusit.

Rady pro nouzová řešení používání roušek a respirátorů

RADY PRO NOUZOVÁ ŘEŠENÍ POUŽÍVÁNÍ ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ

Tip na četbu do karantény

Hau Kolá,   vzhledem k aktuálnímu dění ve světě a nařízením u nás pro vás máme návrh, jak si krátit čas v karanténě. V prostředí trampů a různých našich lesních souputníků je teď v oběhu nové, trochu rozšířené vydání knihy, která nese název Stopou toulavou. Jejími autory jsou Fredy Schubert a Miky Ryvola, který knihu ilustroval.

Trilobití výzva 2020

Soutěž pro ty, kterým se po společném woodcraftu již tak nějak stýská.