Liga lesní moudrosti – Aktuality


Ples LLM

Mílí přátelé, tradiční woodcrafterský ples se blíží mílovými kroky. Je jasné, že všichni máte jeho termín už zaškrtnutý v kalendáři, takže to připomínám jen pro jistotu. Tedy 1.2.2020!

Vyráběcí víkend

Pro začínající (a stále ještě trochu začínající) woodcraftery.   Pozor změna!!!

Ohnivecká čotokva 2020

Jsi ohnivcem, nebo adeptem na kmenového ohnivce? Chceš zjistit, o čem že to ohnivectví vlastně je? Stojíš na rozcestí a přemýšlíš, co dál? Rád by ses něco nového dozvěděl, zažil i prakticky vyzkoušel na vlastní kůži? Hledáš nové přátele v Lize? Zajímají tě hlubší otázky Woodcraftu? Chtěl bys vědět proč a jak děláme obřady?   Pokud sis alespoň na jednu z otázek v duchu odpověděl kladně, je Ohnivecká čotokva pro Tebe!

PF 2020

PF 2020 Ať je každé další ráno tak krásné!

Provoz kanceláře o Vánocích

Provoz kanceláře o Vánocích

Výzvy pro nový rok startují

Milí přátelé, opět máme pro vás výzvy, tentokrát od Iktomiho, ale nejdříve se trochu vrátíme v čase. Před rokem soutěž nazvanou Velké hry nahradil v boji o Mahykanovu palici první ročník Výzev, kde si jednotlivé kmeny hledaly navzájem kešky (ukryté krabičky), pořádaly piknik a vymýšlely olympijské soutěže. Získali jsme od kmenů názory a pro další rok máme upravenou verzi Výzev. Zásadní změnou je, že jednotlivé části budou splnitelné během schůzek nebo při víkendové akci.

Pořiďte si EYCA kartu

Ve spolupráci s ČRDM Vám nabízíme skvělou příležitost zařídit si slevovou EYCA kartu. Protože je to už nějaký ten pátek, co jsme Vás o kartách informovali, raději si je opět trochu připomene. Co je EYCA a k čemu je dobrá se dočtete v článku.

Podzimní ohnivecké setkání

Na faře v Michalových Horách proběhlo ohnivecké setkání. Letos na téma rituály a děti, přechodové rituály.

Ples LLM

Jak jsme avizovali ve zprávách z náčelnictva, ples LLM bude.

Barbora Hrzánová načetla oblíbenou knihu Indiánské pohádky

 Z ÚSPĚŠNÉ KNIHY VLADIMÍRA HULPACHA, KTERÁ VYŠLA JIŽ V JEDENÁCTI JAZYKOVÝCH MUTACÍCH, JE POPRVÉ AUDIOKNIHA! A náš bývalý náčelník Filip k nim dělal hudební doprovod.   Vladimír Hulpach je autorem řady převyprávěných mýtů, pohádek, legend a bájí z celého světa. Jeho Indiánské pohádky patří k nejúspěšnějším, vyšly již v jedenácti jazykových mutacích a v mnoha vydáních. V pátek 15. listopadu 2019 vyšly Indiánské pohádky u Supraphonu v podání herečky Barbory Hrzánové poprvé jako audiokniha na CD-MP3 i ve všech digitálních formátech. V těchto pohádkách jsou zvířata a lidé ve stejné roli, mluví spolu a navzájem se silně ovlivňují. Mocní duchové pak zasahují do života všech tvorů rozumně, předem varují a dokážou pozitivně a zásadně proměnit svět. Příběhy okouzlí svojí laskavou moudrostí a souzněním s přírodou.