Liga lesní moudrosti – Aktuality


Ohnivecká čotokva 2020

Ohlédnutí za letošní Ohniveckou čotokvou očima jednoho z účastníků.

Časopis Woodcraft bude mít od nového roku nového šéfredaktora! Budeš jím Ty?

Myslíš, že tištěné médium má pro naši organizaci a její členy význam? Umíš to s texty a obrázky na počítači a jsi ochoten pracovat s úložištěm? Jsi jako ryba ve vodě, když něco organizuješ, komunikuješ s ostatními, koordinuješ? Čti dál!

Výstava Fenomén Vandrovní knížky záhajena

Se staršími i novými pohledy na záznamy z cest se můžete seznámit v nejvyšším patře Vodárenské věže. Výstava potrvá do 27. října 2020, a v jejím průběhu jsou k dostání také příležitostné Turistické vizitky nebo otisk speciálního razítka.

Sněm, který se nekoná

Dnes je den, kdy jsme měli stát ve společném kruhu. V kruhu přátel, stařešinů, mladých bojovníků a bojovnic. V kruhu s ohněm v jeho středu. Dnes je den, kdy jsme si měli připomenout 30 let od vzniku naší organizace. Od okamžiku, kdy jsme opět zapálili naší pochodeň.   Nevyšlo to. Naše Ligová vlajka a dýmka poklidně čekají, až přijde jejich slavnostní chvíle.

Tawiskara se ruší

Vzkaz od pořadatelů akce.

Zprávy z náčelnictva

V úterý 8. 9. 2020 se konalo 224. náčelnictvo v kanceláři LLM. Hlasovalo se o konání akce Indiáni z Točníku, ohlédli jsme se za letními akcemi, informovali jsme se o současném stavu základen LLM, rozhodlo se o dotisku Svitku pro Malou lóži a podívali jsme se na sekeru pro kanadské woodcraftery. 

Stopa Černého vlka

-------- AKCE ZRUŠENA ------------   Letošní ročník jsme se bohužel rozhodli zrušit. Širší vyjádření je uvnitř článku.

Náčelnické zkoušky v Samechově

Ohlédnutí za náčelnickými zkouškami, které proběhly první zářijový víkend v Saměchově.