Liga lesní moudrosti – Aktuality


Velikonoční miniseriál

Ve spolupráci s našimi báječnými členy jsme si pro Vás připravili tvořivý miniseriál. Najdete zde návody, rady a tipy na velikonoční přípravy. Podívejte se na video!

Zprávy z náčelnictva

 Poslední březnové úterý proběhlo historicky první online náčelnictvo. Když už jsme se nemohli sejít za jedním stolem, sešli jsme se alespoň u svých počítačů, a to v plném počtu.

Spojme síly s ŽIVOTEM 90

S ŽIVOTEM 90 nás spojuje mnohem více než jen neziskový statut organizace. Stejně tak jako i my, oslaví v letošním roce třicet let. A zajisté nám je velmi blízký i základní princip, podle kterého ŽIVOT 90 funguje - Zodpovědnost za vlastní osud nikdy nekončí ...

On-line kurz vyšívání

Chcete si vyrobit nějaký pěkný korálkovaný výrobek a nevíte jak na to? Pak právě pro vás bude tohle interaktivní virtuální setkání!

Nejenom první bonusový úkol výzvy

V nedávné době vyšly úkoly do výzev. Iktomi si tentokrát pro vás připravil nejenom první bonusový úkol. V sobotu se měla konat Stará Praha, tak se inspiroval u ní. Sice je úkol určen až na sobotu, ale neváhejte s přečtením jejích pravidel. Čeká v nich ukryté jisté tajemství.

On-line Kruhy

Rozhodli jsme se, že uspořádáme on-line Kruhy, proto prosím přijměte pozvání na čtvrtek 2.dubna v 17:30. Tématem budou...

Jak kdo v Lize pomáhá

Mapujeme, jak naši členové pomáhají ostatním. A není toho málo. Podívejte se na pár příkladů, jak se woodcrafteři zapojují.

Být doma, to je výzva

Veškeré akce ligy jsou sice utlumeny, ale výzvy běží dál!   Přetvořili jsme je do podoby, kterou nejenom děti můžou plnit doma. Jestli některé z úkolů vám budou přípomínat úkoly od Tomíků z jejich výzvy “Nalož si!”, tak s jejich přispěním jsou některé více než inspirované. Jestli se někdo výzev neúčastníte, tak se ani tak nebojte si některé úkoly zkusit.

Rady pro nouzová řešení používání roušek a respirátorů

RADY PRO NOUZOVÁ ŘEŠENÍ POUŽÍVÁNÍ ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ