Liga lesní moudrosti – Aktuality


Info pro táborníky - Kosák

  Vážení tábořící,   Kvůli zmatkům v názvosloví a nedorozumění, které vzniklo minulý rok posílám následující sdělení.   Rezervační poplatek, je řádná platba za pobyt, není to vratná záloha, od žádné platby se neodečítá. Vratný je pouze při dodržení storno podmínek. Tedy když rezervaci včas před tábořením zrušíte a uvolníte tak místo jinému zájemci.

Brigáda tábořiště Kosí potok 21. - 23. 6. 2024

 Předtáborová brigáda - 3. víkend

Brigáda tábořiště Kosí potok 14. - 16. 6. 2024

Předtáborová brigáda na Kosím potoce - 2. víkend

Brigáda tábořiště Kosí potok 7. - 9. 6. 2024

Rád bych vás pozval na tradiční travní předtáborovou brigádu na naše pozemky na Kosí potok.

Muzejní noc s Trapsavcem

  Regionální muzeum v Jílovém u Prahy zve všechny příznivce trampské literatury na nevšedně strávenou noc v muzeu: hudba, soutěže, stanování na nádvoří muzea, opékání špekáčků - to je Trampská pocta Trapsavci.

Tábor v Banátu

  S radostí a vděčností v srdci bychom s vámi chtěli sdílet vzrušující novinky o naší crowdfundingové kampani pro letní tábor pro děti české diaspory v Banátu v srpnu tohoto roku, kterou jsme nedávno spustili.   Nejen díky vaší neuvěřitelné podpoře jsme dosud vybrali skoro 30 000 Kč, což nám částečně umožňuje pokrýt náklady na ubytování, stravu a vzdělávací materiály pro naše táborníky. To však bohužel není konečná částka!  

KRUH DÁRCŮ LIGY LESNÍ MOUDROSTI

  Malebná místa, příroda, základny, klubovny, nové příležitosti a překonání nečekaných překážek... to vše je Liga. To vše stojí prostředky a čas. Své bezpečné místo v přírodě chceme mít všichni, woodcrafteři všeho věku – děti, mládež, další generace. Proto se staráme o naše tábořiště, klubovny a základny. A proto hledáme místa nová.  

Hledá se Ředitel kanceláře

Hledáme člověka, který by chtěl vést ústředí! Víš o někom schopném, kdo si dokáže poradit, zvládne vést tým, nastavit procesy a rozvíjet různé projekty? A nejsi to náhodou přímo ty?

Stopa Černého Vlka

    Malé waldenské přírodopisné muzeum bylo vykradeno! Prosíme, pomozte nám zachránit co nejvíce exponátů a vrátit je na jejich místo dřív, než z toho bude velký průšvih.   Za případnou pomoc mockrát děkujeme, Hlídači Malého waldenského přírodopisného muzea  

Ztráty a nálezy ze sněmu

Našla se vesta!