Liga lesní moudrosti – Aktuality


Z kanadského daru Boží Dar

Část daru, který jsme dostali z Kanady, jsme chtěli investovat do další woodcrafterské základny, kterou bychom mohli nabízet našim členům a dalším dětským skupinám. Když jsme se dozvěděli o prodeji chaty na Božím Daru, museli jsme jednat rychle. Místo je opravdu krásné a jsem rád, že jsme minulý pátek, tedy 23. 4., mohli převzít klíče.

Můžeme ven!

Od 4. května se můžou v méně rizikových krajích a od 10. května ve všech krajích provozovat s určitými omezeními volnočasové aktivity.

Nová publikace: E. T. Seton – Personální bibliografie

Vydavatelství Ligy lesní moudrosti má nový přírůstek. Autoři František Kožíšek – Biminiji a Vladislav Raška – Allah připravili k 160. výročí narození E. T. Setona nový, aktuální přehled bibliografie s názvem Ernest Thompson Seton – Personální bibliografie neperiodických publikací v češtině. 

Brigáda tábořiště Kosí potok 18. - 20. 6. 2020

Senná brigáda na tábořišti Kosí potok

Brigáda tábořiště Kosí potok 11. - 13. 6. 2020

Senná brigáda na tábořišti na Kosím potoce.

Brigáda tábořiště Kosí potok 14. - 16. 5. 2020

Dřevní brigáda, bude ještě záviset na hygienických opatřeních. Hlaste se, prosím.

Nové tyče na týpí na Samechově

Na samechovské louce jsou nově dvě sady tyčí na týpí. Za odvedenou práci děkujeme Lasíkovi, Medvědovi, Báře a Výrovi. 

Kurz Tvorba obsahu sociálních sítí

Zveme vás na online  kurz Tvorba obsahu sociálních sítí, který proběhne vždy v čase 17:00 - 20:30 ve dnech 4.5., 6.5., 11.5., 13.5. Kurz lektoruje Janča Skalková. Pro členy LLM je kurz zcela zdarma. Podrobnosti a přihlášení v článku.

Kurz Základy počítačového zpracování fotografie a postprodukce

Zveme vás na online  kurz Základy počítačového zpracování fotografie a postprodukce, který proběhne v úterý a ve středu 11. - 12. 5. vždy v čase 17:00 - 20:30. Kurzem provedou Ing. Tomáš Hurt a Milan Blšťák. Pro členy LLM je kurz zcela zdarma. Podrobnosti a přihlášení v článku.