Liga lesní moudrosti – Aktuality


Změna v kanceláři LLM

 Kancelář Ligy lesní moudrosti doznala značné obměny. Máša po dvou letech opustila naší základnu a během července zaučila Anku.   Anko, vítej!

Mystické dusátko se vrátilo z Himalájí

Mystické dusátko se konečně vrátilo z Himálajských vrcholů a těší se na společné táboření na Kosáku! :)  

Jarní klíčení 2020

Letošní jaro zasáhla protiepidemická opatření veškerou činnost LLM. To ale neznamená, že se nic nedělo. Přečtěte si, jak jsme se s touto výzvou poprali a i přes to "klíčili".

Výjimečné zrušení úředních hodin

V úterý 21. 7. 2020 budou výjimečně zrušeny úřední hodiny kanceláře LLM.

Jak jsme kopali studnu

"Vykopal jsem studnu, aby z ní i jiní mohli pít... ale byla to hrozná fuška!"   Povedla se skvělá věc - máme studnu na Kosím potoce!

100 let skautingu v Bechyni

Tip na letní výlet - výstava při příležitosti 100 let skautingu v Bechyni.

Indiáni z Točníku 19.- 20. 9. 2020

Přijeď letos na Točník. Uděláš něco pro ligu, něco pro sebe, pochutnáš si na večerním pohoštění, budeš součástí výročního sněmu a spoustu dalšího.  19.- 20. 9. 2020

Výroční sněm Ligy lesní moudrosti

Na letošek připadá 30. výroční sněm Ligy lesní moudrosti. Kvůli pandemii jsme museli původní termín zrušit, ale o takto důležitý okamžik bychom neradi přišli. Letošní výroční sněm uspořádáme v sobotu 19. září na hradě Točník. Těšíme se na setkání.

Zajíždění na tábořiště na Kosím potoce

  Krátkodobé zajíždění auty na louky během léta 2020 jsou omezeny pro víkendové dny v termínu 17. 7. – 2. 8. 2020 dle tabulky níže. Ostatní termíny jsou na domluvě se správcem luk.

Hvězdy nad Dakotou a Želvím ostrovem nepohasly

Dovoluji si oznámit, že další moje kniha - Hvězdy nad Dakotou a Želvím ostrovem nepohasly - právě vyšla. Opět ve výpravném barevném provedení na pěkném papíře, v pevné, omyvatelné vazbě.