Liga lesní moudrosti – Aktuality


Robert Soto a orlí pera

V knihovně Václava Havla se dne 13. 3. 2020 uskuteční zajímavá přednáška náčelníka Lipanských apačů Roberta Sota. Přijdte si poslechnout  něco o lidských a náboženských právech původních obyvatel Ameriky. 

25. České Powwow

V pořadí již dvacátá pátá tradiční slavnost indiánského tance v Kladně.

Základny LLM v časopise Archa

  Archa číslo 1/2020 se věnuje fenoménu kluboven. A ty naše tam nemohly chybět.

Jarní klíčení 2020

Naše mysl je jako loďka, která se houpe na moři emocí. Někdy je moře klidné a jindy zuří bouře, v nichž je dobré uchopit kormidlo rozumu a nastavit správný směr.   Poplujte zjistit, kdo stojí u Vašeho kormidla. Vydejte se s námi na objevnou plavbu do svého nitra.

Ples LLM

Mílí přátelé, tradiční woodcrafterský ples se blíží mílovými kroky. Je jasné, že všichni máte jeho termín už zaškrtnutý v kalendáři, takže to připomínám jen pro jistotu. Tedy 1.2.2020!

Vyráběcí víkend

Pro začínající (a stále ještě trochu začínající) woodcraftery.   Pozor změna!!!

Ohnivecká čotokva 2020

Jsi ohnivcem, nebo adeptem na kmenového ohnivce? Chceš zjistit, o čem že to ohnivectví vlastně je? Stojíš na rozcestí a přemýšlíš, co dál? Rád by ses něco nového dozvěděl, zažil i prakticky vyzkoušel na vlastní kůži? Hledáš nové přátele v Lize? Zajímají tě hlubší otázky Woodcraftu? Chtěl bys vědět proč a jak děláme obřady?   Pokud sis alespoň na jednu z otázek v duchu odpověděl kladně, je Ohnivecká čotokva pro Tebe!

PF 2020

PF 2020 Ať je každé další ráno tak krásné!

Provoz kanceláře o Vánocích

Provoz kanceláře o Vánocích

Výzvy pro nový rok startují

Milí přátelé, opět máme pro vás výzvy, tentokrát od Iktomiho, ale nejdříve se trochu vrátíme v čase. Před rokem soutěž nazvanou Velké hry nahradil v boji o Mahykanovu palici první ročník Výzev, kde si jednotlivé kmeny hledaly navzájem kešky (ukryté krabičky), pořádaly piknik a vymýšlely olympijské soutěže. Získali jsme od kmenů názory a pro další rok máme upravenou verzi Výzev. Zásadní změnou je, že jednotlivé části budou splnitelné během schůzek nebo při víkendové akci.