Liga lesní moudrosti – Aktuality


Proběhla Kiwendotha 2018

Na konci září hostil Malý Walden vyvrcholení letošních Velkých her - Kiwendothu.   Hráči objevovali krásy a trable úžasné Zeměplochy. Letos se o Mahykanovu palici utkalo deset kmenů.

NA FRAMU NAPNEME PLACHTY...

...a také trochu svaly a myslící ruce. Přijeďte 2.- 4.11.2018 na chatu Ligy lesní moudrosti přidat i ty své. Kromě práce nás čeká den otevřených dveří a křest konečně zkolaudovaného schodiště.

Sundo

Na společném táboření se nás mnoho lidí ptalo, co to cvičíme tak brzo ráno, před východem slunce a i před jógou. Někteří se dokonce chtěli připojit, ale většinou je ranní čas a večerní program překvapil a nepřišli...

Co se událo za poslední rok v LLM?

Ohlédnutí za uplynulým rokem, právě probíhající aktivity LLM, plány do budoucna…

Pozvánka na akce Indian Corralu

Přinášíme vám pozvánky na Valnou hromadu Indian Corralu a na Setkání indiánů z Plání a od Velkých jezer.

Podzimní ohnivecké setkání aneb spolčování zdar!

  Přijeď odkrývat tajemství (nejen) indiánských spolků a třeba i nějaký založit.   9. - 11.11. 2018 v kouzelném prostředí želichovského statku.   Přihlašovadlo je plné!    

Indiáni z Točníku 2018

Návod je jednoduchý – vemte pořádnou dávku Ileyawin a Chlupa, přisypte asi 60 pomocníků a několik měsíců to míchejte. Správné těsto se zadělává za svítání, takže vstaňte v 7 hodin ráno, zazpívejte si ranní píseň a je hotovo...   Podívejte se, jaký byl letos Točník

Sněm LLM 2018

Byla tma. Tma jako když svíráte vší silou víčka abyste unikli pravdě. Cíl byl na dosah ruky, před námi však stál nepřítel. Na každém bylo zvolit způsob boje, někdo si sundal boty, někdo se tím ani neobtěžoval. Byly tu i tací kteří brod doslova rozválcovali takřka obrněným vozem, o kterém se proslýchá že neexistuje překážka, kterou by nepřekonal. Na tábořiště Horký brod se dřív nebo později dostavil každý, kdo stojí o posvátnou atmosféru sněmu ligy lesní moudrosti. Sněmovní den tedy mohl započít. 

Kiwendotha na Zeměploše - doplněno

Ve vesmíru jsou nudné světy. Jejich stvořitel se moc nenadřel na zakázce. On prostě nechal sériově udělat koule, pak jednu zapálil. Sepsal pochybná pravidla fungování a nechal to být...   Účastnici Kiwendothy se letos budou pohybovat ve světě Zeměplochy a jak to v něm bývá, tak zažijou věci, které by nevymysleli. Další den snad hráči nepřijdou i o kalhoty v obchodně hazardní hře.   To vše a ještě více o prodlouženém víkendu na Malém Waldenu poblíž Skleného nad Oslavou.